Day of the doc : Meet The Sales Experts
De internationale markt van documentaire films is in volle evolutie. Televisiezenders vormden lange tijd de belangrijkste afzetmarkt, maar hebben steeds minder zendtijd en geld over voor documentaire films. Zijn er nieuwe spelers die nieuwe opportuniteiten bieden?
DOCVILLE 2017
DOCVILLE Academy
Een 6-tal internationale sales agents/experts zakken af naar Leuven. Zij vertellen ons hoe ze te werk gaan en waar ze naar op zoek zijn. In een panelgesprek worden de toekomstige evoluties onder de loep genomen en of die evoluties een bedreiging dan wel een opportuniteit zijn voor het genre.
Tussendoor zijn de sales agents beschikbaar voor individuele ontmoetingen (15’) met Vlaamse producenten/filmmakers en geven ze advies over hun projecten (enkel op afspraak na selectie - zie oproep).
Een initiatief van Flanders Doc, met de medewerking van Creative Europe Media Desk Vlaanderen, VAF en Docville.
De voertaal tijdens Day of the Doc is Engels.
Volledig programma:
9u45 Welcome
10u00 Sales presentations
International sales agents/experts present themselves, and explain how they work, and what they're looking for.
Experts (to be confirmed):
- Anaïs Clanet, Wide House
- Tijana Djukic, Taskovski Films
- Peter Jaeger, Jaeger Creative
- Elina Kewitz, New Docs
- Emma Simpson, Journeyman Films
- Liselot Verbrugge, Autlook Filmsales
12u15 Start individual meetings + lunch
15u00 Panel discussions with the sales agents
Threats and opportunities for documentary films in a changing landscape. Moderator: Peter Jaeger
17u00 End
Credits
Meer info
Gesproken talen
Ondertiteling
Contactgegevens & screeners
***
